Now Reading
Україна розриває дипвідносини із Сирією та запровадить персональні й економічні санкції

Україна розриває дипвідносини із Сирією та запровадить персональні й економічні санкції

Україна розриває дипломатичні відносини із Сирією без розриву консульських у відповідь на рішення визнати «незалежність» так званих «Донецької та Луганської народної республік».

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України.

У МЗС заявили, що рішення Сирії Україна розглядає як недружній акт, зазіхання на її суверенітет та територіальну цілісність, грубе порушення українського законодавства, Статуту ООН та міжнародного права.

«Не маємо сумнівів, що сирійський режим намагається надати псевдосуб’єктності російським окупаційним адміністраціям на Донеччині та Луганщині на замовлення своїх кураторів в кремлі», – зазначили у міністерстві.

See Also
blank

Крім розриву дипломатичних відносин, Україна розпочинає процедуру запровадження торговельного ембарго щодо Сирії, а також накладання інших санкцій щодо сирійських юридичних та фізичних осіб.

«Наша позиція чітка – ми максимально жорстко реагуємо на будь-які спроби підірвати суверенітет і територіальну цілісність України та захищаємо національні інтереси всіма доступними способами, зокрема і на дипломатичному фронті», – сказав Дмитро Кулеба.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top