Now Reading
США внесли до чорного списку п’ять китайських компаній за підтримку російської армії

США внесли до чорного списку п’ять китайських компаній за підтримку російської армії

США внесли п’ять китайських компаній до чорного списку експорту за порушення санкцій та надання підтримки російським військовим та оборонним компаніям до та під час вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Financial Times.

Йдеться про компанії Connec Electronic, King Pai Technology, Sinno Electronics, Winninc Electronic та World Jetta (HK) Logistics. Фактично американським компаніям заборонено експортувати компаніям зі списку.

«Сьогоднішні дії є потужним сигналом для юридичних і фізичних осіб по всьому світу про те, що якщо вони прагнутимуть підтримати росію, США відріжуть їх», – сказав заступник міністра торгівлі Алан Естевес.

See Also
blank

При цьому міністерство не звинуватило китайський уряд чи військових у постачанні обладнання для російської армії. «Ми не бачили, щоб Китай постачав росії військову техніку або систематично ухилявся від санкцій», – заявив представник Білого дому.

Але рішення включити компанії до чорного списку підкреслило ширше занепокоєння зв’язками між Китаєм і росією. Це перший випадок з початку війни в Україні, коли адміністрація Байдена покарала китайські організації за допомогу російським військовим.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top