«Парк Київська Русь» – центр культури та історії Древньої Русі представляє!

blank

21-22 травня 2011 р.

Міжнародний фестиваль «Київська Русь ХІІІ ст.»

21 та 22 травня у Парку Київська Русь пройде один з найграндіозніших історичних фестивалів Київська Русь XIII століття. Відвага та сміливість, боротьба та протистояння – дух того далекого небезпечного часу, який змінив хід історії.

Від війни до миру – весь життєвий устрій русичів XIII століття представлять у “Парку Київська Русь”. На одному з найкращих ристалищ Європи 500 воїнів-реконстукторів з України, Білорусі, Росії, Франції відтворять події давніх часів.

Поєдинки найсильніших воїнів, масові битви русичів та монголів, майстер-класи по володінню мечем та стрільбі з луку, ризиковані кінні трюки – фестиваль “Київська Русь XIII століття” – справжнє свято для тих, хто любить гострі відчуття. Крім цього у програмі: виступи каскадерів та артистів різних жанрів, ярмарок майстрів та майстер-класи з народних ремесел, виступи музичних колективів, ігри та конкурси для дітей та дорослих. А ввечері на гостей чекає одне з найяскравіших видовищ – незабутнє вогняне шоу!

Всі фестивальні події будуть супроводжуватися справжньою середньовічною музикою. Ви почуєте ритми, які дійшли до нас з глибин віків! Найкращі музичні етно-колективи потішать Ваш слух і створять відповідний настрій.

Також у глядачів буде унікальна можливість відвідати табір богатирів, де учасники клубів історичної реконструкції до найменших подробиць відтворять життя та побут наших пращурів (костюми, зброя, намети, посуд, страви та ін.)

Приїздіть на фестиваль з друзями та всією родиною – отримаєте справжнє задоволення та незабутні враження!

Маршрутні таксі від ст. метро “Видубичі” відправлятимуться кожні  30 хвилин.

Вартість проїзду – 20 грн.

Вартість вхідного квитка:

100 грн. – для дорослих;

50 грн. – для школярів та пенсіонерів;

Діти до 7 років – безкоштовно.

See Also
blank

Генеральний партнер свята – торгова марка «Чернігівське» – з гордістю за Україну!

Довідка: «Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі, що будується в с. Копачів Обухівського району Київської області. Мета проекту: створення культурної столиці східнослов’янських держав шляхом відтворення Дитинця-Кремля стародавнього Києва V-XIII ст. з усіма спорудами епохи та атмосферою Древньої Русі на основі історичних даних.

Сайт: www.parkkyivrus.com

Телефон для довідок: +38 044 461 99 37

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top