Now Reading
США ведуть переговори про постачання газу до Європи у разі вторгнення РФ в Україну

США ведуть переговори про постачання газу до Європи у разі вторгнення РФ в Україну

Сполучені Штати ведуть екстрені переговори з постачальниками та виробниками газу по всьому світу, бажаючи знайти альтернативний канал постачань газу в Європу в разі, якщо Росія почне вторгнення в Україну.

Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters з посиланням на високопоставлених представників президента США.

Конкретні країни та компанії, з якими ведуться переговори, не називають, але наголошується, що серед них широке коло постачальників скрапленого газу зі світовою популярністю.

«Ми працюємо над виявленням додаткових обсягів неросійського природного газу з різних регіонів світу: від Північної Африки та Близького Сходу до Азії та США… Відповідно, ми… ведемо переговори з найбільшими виробниками природного газу по всьому світу, щоб зрозуміти їх можливості та готовність тимчасово збільшити видобуток природного газу і розподілити ці обсяги серед європейських покупців» – заявив агентству неназваний чиновник з адміністрації Байдена.

У плану, який реалізують США, є певні складнощі – наприклад, те, що виробники СПГ вже і так виробляють газу стільки, скільки можуть. Агентство зв’язалося з деякими світовими компаніями, які, теоретично, могли брати участь в цих переговорах, і там підтвердили, що світові поставки скрапленого газу обмежені, оскільки потужностей не вистачає; відповідно, замінити великі обсяги поставок газу з РФ буде дуже складно, якщо взагалі не неможливо

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top