Now Reading
Благодійний марафон «Допомогти може кожен»

Благодійний марафон «Допомогти може кожен»

Шановні пані та панове!
Громадська організація інвалідів «Стимул»
Молодіжна громадська організація «Квартира FM»

запрошують Вас взяти участь у прес-конференції, яка присвячена підбиттю підсумків благодійного марафону «Допомогти може кожен», що проходив у м. Луцьку з 7 вересня за підтримки КБ ГРУ «Приватбанк» та директора даної установи Романюка Миколи Ярославовича. Заходи марафону були спрямовані, перш за все, на те щоб пробудити добро в серцях людей та звернути увагу на гострі соціальні проблеми, чим допомогти людям із вадами здоров’я адаптуватись у житті, створити таким людям можливості для самореалізації.

У ході проведення марафону ми спільно з нашими партнерами  провели благодійний показ фільму, благодійний концерт, наразі активісти нашої організації проводять зустрічі з молодими людьми нашого міста. Даний марафон уже починає давати свої плоди. Які саме? Приходьте на прес-конференцію, і там про все дізнаєтесь від представників організаторів та партнерів проекту. Скажу лише, що плоди марафону вселяють віру у краще майбутнє для усіх нас.

Тож щиро запрошуємо Вас, шановні пані та панове, відвідати даний захід, адже саме від вас залежить подальше просування цієї доброї та потрібної справи – допомогти людям із вадами здоров’я. Бо саме Ви – представники ЗМІ, маєте унікальну можливість донести до громади лейтмотив даної акції – «Не стояти осторонь свого ж життя».

Тож віримо у те що Ви відгукнетесь на наше запрошення. З нетерпінням чекаємо на Вас у приміщенні обласної наукової бібліотеки ім. О. Пчілки у вівторок 26 жовтня о 15.00.

P.S. Одним із найважливіших завдань, для вирішення якого збирались кошти під час заходів марафону полягало у забезпеченні технічними засобами аудіо бібліотеку, яка функціонує на базі обласної наукової бібліотеки ім. О. Пчілки та підготувати платформу для реалізації наступного етапу проекту – організація запису літератури на електронні носії та створення сайту озвученої літератури для того, аби забезпечити доступність до інформації для людей із вадами здоров’я. Це надзвичайно важливо для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Звичайно, нам би дуже хотілось бачити Вас усіх на прес-конференції, разом із тим, життя вносить свої корективи. Тому, якщо трапляться обставини, через які Ви не зможете особисто відвідати прес-конференцію, ми просимо Вас висвітлити події та результати марафону у тих ЗМІ, що Ви представляєте. Для того, аби дізнатись більше про заходи марафону та його результати, прошу Вас звертатись за вказаним телефоном. Закликаємо Вас не стояти осторонь благородної справи. Оскільки це дуже важлива справа і її подальший успіх залежить саме від Вас.

На перед вдячні за розуміння та співпрацю!

See Also

Активісти ЛМГОІ «Стимул».

На Ваші питання із задоволенням дадуть відповідь за телефоном:

–  050-267-79-00 – Клименко Денис – Голова громадської організації інвалідів «Стимул».

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top