Концерт Олександра Буйнова для жінок Дніпропетровська

blank

21 жовтня 2010 року в палаці спорту “Метеор” відбувся концерт народного артиста Росії Олександра Буйнова, який приїхав в Дніпропетровськ на запрошення Івана Куліченко – мера Дніпропетровська та  Ігоря Циркіна – першого заступника мера, засновника Фонду “Наш будинок – Дніпропетровськ”.

За словами Івана Куліченко, концерт – це подарунок для прекрасних жінок Дніпропетровська від об’єднаної команди міської влади. При цьому мер, не припиняючись усипав всіх жінок компліментами і з тремтінням в голосі прочитав зі сцени вірш, про важливу роль жінки в житті кожного чоловіка.

Святковий вечір почався урочистим поздоровленням жінок, якими по праву гордиться наше місто – сказав Ігор Циркін. Серед цих жінок і Тетяна Іванівна Босенко – директор дитячого будинку для дітей сиріт №1 Самарського району.

Жінки були нагороджені вищою нагородою Фонду “Наш будинок – Дніпропетровськ” – орденом “За заслуги перед містом”, почесною грамотою і приємними подарунками від глав нашого міста.

Початок приємного вечора був покладений і на сцену вийшов Олександр Буйнов зі своєю командою – групою “Чао” та балетом “Тодес”, завдяки яким вечір став ще приємнішим.

Олександр Буйнов подарував жінкам свято музики і гарного настрою, виконавши свої кращі хіти, а глядачі дякували йому невгомонними оваціями та криками “Браво”!

Зал був дуже активним! Люди підхоплювали усі пісні і співали разом з улюбленим виконавцем. Олександр Буйнов співав виключно наживо і був дуже товариський зі своїми слухачами – устигав і заспівати, і поспілкуватися, і внести нотки гумору до виступу.

See Also
blank

Зал Льодового палацу спорту був заповнений повністю.

По завершенню свята Олександру Буйнову вручили вищу нагороду Фонду “Наш будинок – Дніпропетровськ” – орден “За заслуги перед містом”.

Глядачі все не відпускали улюбленого артиста і просили виконати щось на біс. Олександр виконав прохання і заспівав українську народну пісню “Черемшина” українською мовою!

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top