Now Reading
Львівський бронетанковий завод передав танки та БМП до ЗСУ

Львівський бронетанковий завод передав танки та БМП до ЗСУ

«Львівський бронетанковий завод» передав Збройним силам України відремонтовані та модернізовані танки Т-64 та бойові машини піхоти БМП-1.

У пресслужбі концерну «Укроборонпром» повідомили, що державне підприємство успішно завершило капітальний ремонт і модернізацію партії бойових машин піхоти БМП-1.

Працівники заводу оновили техніку та внесли конструктивні зміни.

“На модернізованих бронемашинах встановлено сучасні приціли, прилади нічного бачення з покращеними характеристиками, нові цифрові радіостанції, системи супутникові навігації та прилади освітлення, накладено піксельне покриття тощо”, – йдеться у повідомленні.

Робота над партією із 7-ми бойових машин піхоти БМП-1 почалася на початку листопада.


На виконанні цих завдань спеціалізується ДП «Житомирський бронетанковий завод».

Проте, з огляду на стислі строки та велику кількість бронетехніки, з якою наразі працюють на Житомирському підприємстві, було ухвалено рішення передати частину БПМ-1 до Львівського підприємства.

See Also
blank

Також, за повідомленням АрміяInform, сьогодні підприємство передає Збройним силам України 5 модернізованих основних танків Т-64.

Танки укомплектовано системами управління вогнем, внутрішнього і зовнішнього зв’язку та комунікації, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, супутниковою навігацією та динамічним захистом.

Основний профіль ДП «Львівський бронетанковий завод» донедавна був ремонт основних бойових танків Т-72, а також танків Т-54 та Т-55 і машин на їх базі. З 2019 року підприємство освоїло ремонт та модернізацію бойових танків Т-64. А нещодавно відремонтувало перші БРЕМ-2 (на базі БМП), а тепер вже і БМП-1.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top