Now Reading
З 6 грудня в Україні посилюється карантин

З 6 грудня в Україні посилюється карантин

В Україні з 6 грудня починають діяти жорсткіші правила карантину навіть для жовтої зони. Крім того, жовті сертифікати про вакцинацію тепер будуть діяти тільки 30 днів з моменту отримання щеплення.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ України.

З 6 грудня навіть у жовтій зоні епідеміологічної небезпеки можна буде відвідувати громадські установи тільки тим, хто отримав мінімум одну дозу вакцини від коронавірусу і має документ про зроблене щеплення. Співробітники громадських закладів також зобов’язані бути вакцинованими. Крім того, можна буде використовувати негативний тест (діє 72 години), або сертифікат про одужання від коронавірусу.

Для червоної зони карантину обмеження посилилися ще сильніше – тепер там для відвідування підійде тільки сертифікат про повну вакцинацію, негативний ПЛР-тест або сертифікат про одужання.

See Also
blank

Що стосується жовтого сертифіката, то термін його дії знизили зі 120 діб до 30 – щоб люди охочіше вакцинувалися.

«Ми спостерігаємо появу тенденції, коли люди, отримавши першу дозу, не звернулися вчасно за другою. Це означає, що людина не має ефективного захисту від хвороби і її наслідків. З 6 грудня всі громадяни, у яких з дня отримання першої дози вакцини закінчиться цей термін в 30 днів – використовувати жовтий COVID-сертифікат не зможуть».

повідомили в МОЗ
Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top