Now Reading
Триває будівництво нового мосту на Миколаївщині

Триває будівництво нового мосту на Миколаївщині

Масштабна перебудова штучної споруди на маршруті Благовіщенське – Миколаїв стартувала у 2021 році. Троїцький міст, котрий знаходиться за містом Нова Одеса, був збудований ще у 1958 році. З моменту останньої реставрації мосту минуло 33 роки.

Проєктом реконструкції передбачено спрямлення траси та будівництво на ній нового мосту, довжиною 109 метрів. Наявний міст через річку Гнилий Єланець після фінішу будівництва буде розібрано.

Роботи на мосту виконуємо в межах реконструкції автодороги Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м.Вознесенськ) км 183+200 – км 185+800. Основне завдання – ліквідувати аварійно-небезпечну ділянку дороги.
З висоти пташиного польоту вже вимальовуються обриси майбутнього Троїцького мосту та спрямленої ділянки автодороги Н-24.

Сьогодні на об’єкті мостовики підрядної організації ТОВ «Міст Інжінірінг» встановлюють опалубку та армують мостове полотно на двох прогонах конструкції.

Працівники генпідрядника ТОВ «Ростдорстрой» активно працюють на підходах до мосту. Вони посилюють основу дороги бутовим каменем та щебенем різної фракції, влаштовують шар СФОВ.

See Also
blank

Загальна довжина запроєктованої ділянки – 2,6 км.

В рамках Національної програми відновлення мостів цього року плануємо будівництво і ремонт щонайменше 160 штучних споруд по всій країні.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top