Now Reading
Криптовалюта – в Україні легалізували криптоактиви

Криптовалюта – в Україні легалізували криптоактиви

Верховна рада підтримала у другому читанні законопроект №3637 «Про віртуальні активи», який легалізує використання віртуальних активів в Україні.

На засіданні в середу, 8 вересня, за нього проголосували 276 нардепів.

У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що він повинен впорядкувати регуляцію ринку віртуальних активів і його учасників.

Документ також регулює правовий статус віртуальних активів і цивільноправові відносини між фізичними і юридичними особами, які виникають під час використання цифрових активів.

Необхідність закону також пояснив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, документ «створює найкращу юрисдикцію, де у криптокомпаній будуть прозорі умови взаємовідносин з державою, зручна робота з регулятором і вигідне оподаткування».

«В Україні щоденний обіг віртуальних активів становить 1 млрд грн. Але все це знаходиться в тіні. Через це міжнародні біржі не можуть заходити в Україну. З жодною операції з віртуальними активами не платяться податки. Але завдяки закону це врегулюється. Будуть створені вигідні умови, які дозволять компаніям реєструватися в Україні, а не за кордоном. Бюджету отримувати податки, а підприємцям відчувати себе захищеними»,

написав він після прийняття закону Радою в Telegram.

Федоров також зазначив, що всього кілька країн у світі легалізували криптоактиви – Німеччина, Люксембург, Сінгапур. І Україна буде однією з них.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top