Now Reading
Україна завоювала ще два «золота» на Паралімпійських іграх

Плавець Андрій Трусов став паралімпійським чемпіоном у плаванні на 50 метрів вільним стилем, а Максим Крипак зі світовим рекордом став чемпіоном у запливі на 100 метрів батерфляєм. В активі збірної уже 14 золотих медалей.

У фінальному запливі на 50 метрів брав участь ще один українець — Євгеній Богодайко, який на цих Іграх завоював «золото» на 100 метрів брасом.

Андрій Трусов фінішував за 27,43 секунди та гарантував собі «золото». До речі, саме йому належить світовий рекорд у цій дисципліні, який він встановив у 2019-му, — 27,07 секунди.

Другим став плавець із Колумбії, а третім — Богодайко (27,99 секунди).

21-річний Трусов на цій Паралімпіаді також став чемпіоном зі світовим рекордом у запливі на 100 метрів на спині.

Ще одне «золото» у плаванні завоював Максим Крипак. У фінальному запливі на 100 метрів він фінішував за 57,74 секунди — встановивши новий світовий рекорд.

Друге і третє місце у спортсменів з Італії та Австралії.

Для Максима це вже третя медаль на цих Іграх. Він став паралімпійським чемпіоном на 100 метрах вільним стилем, де він також фінішував зі світовим рекордом. Також у нього є срібна медаль.