Now Reading
В Україну заходить турецька контейнерна лінія Akkon Lines

В Україну заходить турецька контейнерна лінія Akkon Lines

Турецька контейнерна лінія Akkon Lines вперше запускає свій сервіс в Україні і починає співпрацю з терміналом DP World TIS Pivdennyi в одеському порту «Південний».

Про це повідомили у пресслужбі терміналу.

Зазначається, що угода про співпрацю була підписана 26 серпня 2021 року.

«Цей регулярний щотижневий сервіс забезпечить пряме та швидке сполучення між контейнерним терміналом у порту “Південний”, що на Одещині в Україні, та ключовими турецькими портами Амбарлі та Гебзе»,

– йдеться у повідомленні.

Перший суднозахід на DP World TIS Pivdennyi очікується у першій декаді вересня. Більш короткі та гнучкі маршрути спрощуватимуть українському бізнесу вихід до решти турецьких портів, зокрема, Гемліка, Мерсіна та Аліаги.

Як наслідок, українські вантажовласники зможуть отримати зручний доступ до середземноморських та північноафриканських ринків:

See Also
blank

  • румунської Констанци,
  • іспанських Валенсії, Барселони та Кастельона,
  • італійських Салерно та Генуї,
  • туніських Сусса та Бізерте,
  • алжирської Аннаби.

«Ми вперше виходимо на ринок України, яка є лідером за обсягами контейнерообігу на Чорному морі та має стратегічно важливе розташування. Ця співпраця надасть нам доступ до мультимодальної інфраструктури українських партнерів, включаючи мережу т.з. сухих портів та залізничних терміналів», – розповів директор Akkon Shipping Ukraine, агент Akkon Lines в Україні Ігор Богданов.

За словами генерального директора DP World TIS Pivdennyi Ігоря Жигори, співпраця терміналу з турецькою контейнерною лінією є показником визнання України на міжнародному ринку.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top