Now Reading
Проєкт SAFE FASHION українського бренду ROUSSIN спрямований на зменшення кількості ДТП за участю пішоходів

Проєкт SAFE FASHION українського бренду ROUSSIN спрямований на зменшення кількості ДТП за участю пішоходів

Бренд ROUSSIN за підтримки Українського Культурного Фонду продовжує реалізовувати проєкт SAFE FASHION – #безсекундижиття у регіонах України. Цьогоріч команда виготовить 2500 світловідбивних рюкзаків та безплатно забезпечить ними дітей середнього шкільного віку міста Павлоград.

Головна мета fashion ініціативи, яка вперше була реалізована у рідному місті бренду – Сміла, покращити стан безпеки на дорогах та зменшити кількість ДТП за участю пішоходів. До того ж проєкт має значний вплив на освітній процес та виховання у дітей свідомого ставлення до своєї безпеки.

«Ми завжди будемо популяризувати відповідальну та безпечну моду, яка віддзеркалює наявні проблеми суспільства та реагує на них. Наш проєкт – це можливість змінити стереотипний погляд на рефлективний одяг та культуру споживання світловідбивачів. Адже у темний час доби чи за умов поганої видимості одяг зі світловідбиваючими елементами стає помітний на відстані 100-130 метрів, у такий спосіб знижуючи ризик виникнення ДТП за участю пішоходів в 6,5 раза»,

– наголошує дизайнерка Софія Русинович.

Крім того, у вересні 2021 року у Павлограді для учнів 19 шкіл бренд ROUSSIN проведе виховну роботу та презентує власний пізнавальний фільм, в якому автоспортсмени тестують видимість звичайного та рефлективного одягу на дорогах та демонструють варіанти аварійного гальмування.

SAFE FASHION – #безсекундижиття, поєднуючи потреби культурної та соціальної сфери, є інноваційним проєктом та реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду. Наразі fashion ініціатива бренду ROUSSIN залишається для інших міст України прикладом підвищення безпеки на дорогах, а також сприяє в Україні формуванню та розвитку відповідального, соціального та безпечного напрямку у сфері моди.

See Also
blank

Бренд ROUSSIN – резидент Ukrainian Fashion Week. Дизайнерка бренду Софія Русинович в колекціях звертає увагу на соціальні проблеми сучасності та знаходить дієві шляхи їх вирішення. При цьому кожна колекція відрізняється інноваційними розробками і являє собою симбіоз класики й спорту. Відмінною рисою та головним напрямом розвитку бренду – є використання світловідбивних елементів для безпеки дорожнього руху.

facebook: https://www.facebook.com/roussin.ukraine/
Instagram: https://www.instagram.com/roussin.world/
сайт проєкту: https://safefashion.roussin.ua/

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top