Now Reading
Київський бронетанковий завод відремонтував партію БТР-3ДА

Київський бронетанковий завод відремонтував партію БТР-3ДА

Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» на своїй сторінці у Facebook повідомило, що 09 липня 2021 року в рамках виконання договору на ремонт за технічним станом, достроково передало Міністерству оборони України партію відновлених бронетранспортерів БТР-3ДА.

Можливо саме ці бронетранспортери візьмуть участь у параді військ, що відбудеться 24 серпня на Хрещатику та Майдані Незалежності у Києві з нагоди тридцятиріччя Незалежності України, – зазначили у повідомленні пресслужби.

БТР-3ДА оснащений бойовим модулем «Штурм-М» з 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах.

Київський бронетанковий завод є співвиконавцем постачання двох командно-штабних машин К-1450-01 на основі базового шасі БТР-3КШ (В1356).

ДП «Київський бронетанковий завод» достроково виконало свої зобов’язання та передало Замовнику перше базове шасі 4 червня 2021 року.

Друге базове шасі наразі проходить підготовку до кваліфікаційних випробувань, що підтвердить готовність ДП «Київський бронетанковий завод» до серійного виробництва базового шасі БТР-3КШ (В1356), – написали у пресслужбі.

See Also
blank

Державні випробування командно-штабних машин К-1450-01 проводили у 2018 році.

У новій КШМ розмістили засоби радіо-, супутникового, транкінгового, радіорелейного та проводового зв’язку, які спроможні забезпечувати стійке, завадозахищене управління частинами та підрозділами під час бойових дій, під час руху на марші та в умовах застосування ворогом засобів радіоелектронної протидії (РЕП).

Розробка командно-штабної машини на ТОВ «ТелекартПрилад» розпочалась ще 2011 року, тоді це одеське підприємство розробило КШМ на базі БТР-70. Нова КШМ створена на одеському підприємстві ТОВ «ТелекартПрилад» у тісному тандемі з військовими науковцями та має відразу три варіанти рухомої бази.Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top