Now Reading
На Закарпатті фінішує будівництво однієї з найдовших підпірних стінок

На Закарпатті фінішує будівництво однієї з найдовших підпірних стінок

На ділянці найдовшого маршруту Закарпатської області від міста Мукачево до Рахова, тривають роботи з влаштування спеціальної конструкції – підпірної стінки, що захищає дорожнє полотно від можливих зсувів ґрунту. Зводимо її між селами Луг та Ділове.

Довжина конструкції – 826 метрів. Уже збудовано 720 метрів. Продовжуємо бетонувати решту споруди.На ділянці км 143+074 – км 143+900 дорога досить вузька, тож крім захисної функції будівництво підпірної стіни дасть можливість розширити дорогу.

За масштабами конструкцій, що захищають дороги від розмиву й обвалення ґрунтів, Закарпатська область є рекордсменкою. Тільки вздовж маршруту Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів вже влаштували понад два кілометри підпірних стінок.

Роботи ведуться на території Кузійського заповідника.
Нагадаємо, що на тому ж маршруті по Н-09 у 2020 році встановили найдовшу низову стінку в Україні: її довжина – 1,6 км, висота – 4-5 м.

See Also
blank

Дорогу у Закарпатській області Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів відновлюємо у рамках програми «Велике будівництво». У 2020 році відремонтували майже 160 кілометрів. У поточному році в роботі кілька перехідних об’єктів.

Маршрут з’єднує три області та є ключовим для логістики всього Західного регіону, оскільки має вихід до кордонів з двома країнами Євросоюзу.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top