Now Reading
Рада позбавила Арахамію, Порошенко і Тимошенко депутатських виплат за прогули

Рада позбавила Арахамію, Порошенко і Тимошенко депутатських виплат за прогули

Верховна рада у травні не нарахувала виплати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень 76 депутатам. Причиною стали прогули засідань ВР або профільних комітетів. Серед прогульників – Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Давид Арахамія, Микола Тищенко, Кіра Рудик та Ілля Ківа.

Про це йдеться у відповіді апарату ВР на запит «Українських Новин».

Так, у травні ряд депутатів отримали по 45 400 гривень за виконання депутатських повноважень у квітні.

При цьому нарахування виплат було припинено 76 нардепам. Зокрема: голові фракції «Слуга народу» Давиду Арахамії, голові партії «Слуга народу», першому заступнику голови фракції у Раді Олександру Корнієнко, співголовам фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадиму Рабиновичу і Юрію Бойку, голові партії «Голос» Кірі Рудик, голові фракції «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, співголові депутатської групи «За майбутнє» Віктору Бондарю, голові партії «За майбутнє» Ігорю Палиці і лідеру партії «Європейська солідарність» Петру Порошенку.

Також виплати не отримали депутати від «Слуги народу» Микола Тищенко, Ольга Василевська-Смаглюк, голова фінансового комітету Данило Гетманцев, позафракційний депутат Олександр Дубінський, депутати від «Опозиційної платформи» Віктор Медведчук і Ілля Ківа і депутат від групи «Довіра» Сергій Шахов.

Відзначимо, згідно із законом, нардеп не отримує депутатські виплати якщо він пропустив без поважних причин більше ніж 30% голосувань в Раді або понад 50% засідань комітету, до складу якого його обрано.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top