Now Reading
Триває ремонт правої сторони мосту через річку В’юниця

Триває ремонт правої сторони мосту через річку В’юниця

Біля села Хвилівка Ніжинського району на мосту через річку В’юниця почали ремонтні роботи по правій стороні проїзду. По лівій смузі руху міст вже віддремонтували.

Це один із семи мостів, які оновлюються по проекту ремонту ділянки Ніжин — Прилуки на дорозі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин. Чотири мости зробили у 2020 році, іще три будуть повністю відремонтовані у 2021 році.
Вік мосту через В’юницю — майже 60 років. Збудований у 1962 році. У 1985 році був реконструйований.

В процесі оновлення на мосту ремонтують поверхні плит прогонової будови та елементів опор, поздовжні шпонкові стики плит прогонової будови, влаштовується монолітна плита проїзної частини, встановлюються деформаційні шви, влаштовується проїзна частина мосту та тротуари, робиться гідроізоляція, захисний шар, нове асфальтобетонне покриття, нова оцинкована мостова огорожа, захисне покриття на пішохідній зоні, робиться сполучення мосту з підходами, досипаються укоси земляного насипу мосту, які укріплять монолітним залізобетоном, влаштовуються водоскидні лотки.
Підрядна організація — ТОВ “СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО “АВТОСТРАДА”.

Нагадаємо, у 2020 році стартували роботи з поточного середнього ремонту 75-кілометрової ділянки Ніжин — Прилуки на трасі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин (км 79 + 601 – км 154 + 468). Ремонтом охоплено відрізок дороги від перехрестя з трасою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ до перетину з трасою Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. У 2020 році оновлено покриття між Прилуками та Ніжином, у 2021 році працюємо на об’їзній Ніжина.

See Also
blank

Автодорога Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин поєднує між собою міжнародні автодороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ, М-03 Київ – Харків – Довжанський та національну Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. Є найкоротшим виходом з центральної України (Полтава, Кропивницький, Дніпро) у напрямку країн Балтії через КПП «Нові Яриловичі». Забезпечує зв’язок між Чернігівською і Полтавською областями.

У 2021 році плануємо також приступити до оновлення інших ділянок траси Р-67. Оголошені тендери на ремонт ділянок Чернігів — Ніжин та від Прилук до межі з Полтавською областю. Плануємо також встановити на оновленій дорозі Р-67 WIM-майданчика для зважування вантажівок у русі у Талалаївці.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top