Фотовиставка Мелора Назарова

Жов 10, 2010 Автор:     Прокоментуй!    Рубрика: Новини

5 жовтня в затишному Європейському куточку в центрі міста, в кав’ярні “La Melange” відбулося відкриття фотовиставки популярного Дніпропетровського фотографа – Мелора Назарова.

Цінителям сучасного мистецтва були представлений квадратні фотографії, як нові, створені в останні роки і ще не представлені широкій аудиторії, так і вже відомі публіці роботи. Переважна більшість робіт  виконана в техніці цифрового друку.

Мелор Назаров – представник нового покоління Дніпропетровської школи фотографії, призер і дипломант міжнародних та українських фотовиставок, що проводяться під патронатом таких всесвітньо відомих організацій, як Міжнародна федерація фотомистецтва (FIAP), Фотографічна асоціація Америки (PSA) та Європейський Фотографічний Союз (ISF). У своїй творчості використовує цифрову фотографію з композингом і цифровою ретушшю як інструментарії сучасного і динамічного художника-фотографа. Це дозволяє отримати зображення, що несе в собі відбиток художника, передати його почуття і емоції, поєднуючи в собі об’єктивне відображення світу – одній з головних властивостей фотографії. Улюблені напрями: пейзаж, портрет, експериментальна фотографія.

З 2006 р. Член Національного союзу фотохудожників.

Має вищу освіту: магістр архітектури. Працює архітектором. Вихованець дніпропетровського міського фотоклубу “Автор” (2004-2008 рр.). Неодноразово брав участь в міжнародних і всеукраїнських виставках. В 2009 році отримав золоту медаль Національного союзу фотохудожників України на фото-вернісажі “Україна моя Україна”, і в тому ж році бронзову медаль Американського фотографічного співтовариства на міжнародному Фото-бієнале в Ровно. Фотографією займається з 1996р року. Роботи зберігаються в Одеському художньому музеї, приватних колекціях Нью-Йорка, Санкт-Петербурга, Києва, Одеси, Дніпропетровська.

Аспірант кафедри архітектурного проектування ПГАСА.

Член Національної спілки журналістів України.

Член Національного союзу Фотохудожників України.

Переклад: Наталія Туренко
Фото: Вадим Трішин

Маєте власну думку стосовно матеріалу? Будь ласка, залиште коментар.

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Хмарка тегів

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031