Now Reading
У Запоріжжі мостобудівники змонтували першу секцію вантового мосту

У Запоріжжі мостобудівники змонтували першу секцію вантового мосту

Сьогодні, 25 квітня, у Запоріжжі відбулась, без перебільшення, історична подія. Сьогодні мостобудівники змонтували першу секцію вантового мосту Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі.

Ця подія ще є рекордною для України — вперше за часи нашої держави секцію таких габаритів встановлювали на опори за допомоги плавучого крана. А це – 720 тонн ваги та – 84 метри довжини.

До цього краном монтувалась лише секція Подольсько-Воскресенського мосту в Києві. Але вага тієї секції не перевищувала 650 тонн.

Також, слід зазначити, що секція до місця монтажу була доставлена Дніпром за допомоги несамохідного плавучого крана Lifting LK-800 («Захарій»), який буксували чотири буксири. Відстань від Кривої бухти, де була завантажена секція, до місця монтажу — 7 км, що також є рекордною відстанню для таких робіт в Україні.

See Also
blank

Паралельно продовжується влаштування буронабивних паль, будується з’їзд з вантового мосту, шляхопровід над кільцем на Хортиці та на залізничному шляхопроводі – під яким проходить автотранспортна магістраль.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top