Now Reading
Споживачам газу продовжать терміни встановлення лічильників

Споживачам газу продовжать терміни встановлення лічильників

Споживачам, які використовують газ для приготування їжі, продовжили терміни установки лічильників.

У четвер, 25 березня, президент Володимир Зеленський підписав відповідний закон, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Закон продовжує до 1 січня 2023 року установку газорозподільними компаніями лічильників у будинках українців, де газ використовується тільки для приготування їжі.

Також відкладається обов’язок газорозподільних компаній припиняти розподіл палива споживачам у разі їх відмови від встановлення лічильників газу.

Крім того, газорозподільні компанії зобов’язали щокварталу подавати до Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звіт про встановлення лічильників газу або припинення розподілу газу споживачам, які відмовилися від їхньої установки.

НКРЕКУ має щоквартально оприлюднювати на своєму вебсайті відомості про виконання газорозподільними компаніями цих обов’язків.

Своєю чергою Кабінет міністрів у тримісячний термін має розробити та затвердити порядок компенсації витрат споживачам, які забезпечили встановлення індивідуальних лічильників газу своїм коштом, в розмірі середньозваженої вартості установки лічильників.

Закон набрає чинності на наступний день після опублікування.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top