З 2 по 3 жовтня у Дніпропетровську проходила виставка кішок

blank

“Тільки кішки знають, як отримати їжу без зусиль, житло без замку і любов без хвилювань”.

У виставці взяли участь більш ніж 60 учасників з різних міст України та інших країн СНД. Було представлено близько 20 порід кішок. Такі, як: абіссінська, американський керл, бенгал, британська короткошерстна, канадський і донський сфінкс, девон-рекс, екзотична, домашня кішка, курильський бобтейл, мейн кун, персидська, скоттіш фолд і скоттіш страйт, сіамо – орієнтальна група, сибірська.

У Стародавньому Єгипті кішку вважали священною твариною. Часи міняються, і в наші дні кішок вже не боготворять. Але, досі люди всього світу охоче заводять цю домашню тварину і з величезним задоволенням відвідують виставки кішок.

Програма виставки включала моно-порідні шоу, європейський та американський бест, багато веселих конкурсів і неймовірну кількість подарунків та сюрпризів. А родзинкою виставки став показ котячої моди “від кутюр”, усі костюми для якого були надані фірмою “Шериф”.

Якщо у Вас вже склався образ ідеальної кішки, тоді треба звернути свою увагу до породистих тварин і вибрати цей самий ідеал. Породиста кішка призначається для тих, хто хоче мати в будинку тварину з характером, визначеним породою. Комусь подобається пухнаста хмарка – персидська кішка, інші люблять гладкошерстих кішок з рельєфною мускулатурою і строгими лініями тіла. Не менш важлива кольорова гамма – строката кішка, черепахового забарвлення або чорний оріентал, що нагадує пантеру, руде “сонечко”.

Отже, що ж ви отримуєте, купуючи породисту кішку? Певний зовнішній вигляд вихованця і прогнозований характер. Плюс, за бажанням, комплект документів, що дозволяє водити кішку на виставки та пишатися її досягненнями, можливість займатися розведенням.

Організатором виставки виступив клуб “Планета тварин”, вона проводилась за системою МФА (Міжнародна фелінологічна асоціація). Завідуюча виставкою Казакевич Катерина.

See Also
blank

Спонсори: Компанія “Марс”, торговельні марки “Whiskas” та “Royal Canin”.

www.planeta-zoo.com

Підготувала: Анастасія Бондарьова
Переклад: Наталія Туренко
Фото: Вадим Трішин

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top