Now Reading
США запроваджують санкції проти олігарха Коломойського та членів його сім’ї

США запроваджують санкції проти олігарха Коломойського та членів його сім’ї

США запроваджують санкції проти олігарха Ігоря Коломойського, якого звинувачують в корупції.

Про це повідомляє Державний департамент США у п’ятницю, 5 березня.

«Я оголошую про публічне присвоєння статусу олігарха і колишнього українського державного діяча Ігоря Коломойського у зв’язку з його причетністю до великої корупції», – йдеться в заяві держсекретаря Ентоні Блінкена.

Відзначається, що під час того, як Коломойський очолював Дніпропетровську область із 2014 по 2015 рік, він був причетний до корупційних дій, які підірвали верховенство закону та віру суспільства ц демократичні інститути уряду і суспільні процеси.

«Таке рішення засноване на діях, здійснених Коломойським під час його перебування на посаді, я також хочу висловити стурбованість його зусиллями по підриву демократичних процесів України»,

зазначив держсекретар.

Він додав, що дії Коломойського представляють серйозну загрозу для майбутнього України.

Крім Коломойського, США впровадили також санкції проти членів його сім’ї — найближчим родичам заборонили в’їзд до США, йдеться в заяві держсекретаря США Ентоні Блінкена, опублікованій на сайті Державного департаменту.

«…я публічно оголошую (санкції, – ред.) проти наступних найближчих родичів Ігоря Коломойського: його дружини Ірини Коломойської, його дочки Анжеліки Коломойської та його сина Ізраїля Цві Коломойського», – заявив Блінкен.

За його словами, це рішення позбавляє їх права на в’їзд до США.

Раніше Англійський суд зобов’язав колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова та інших відповідачів сплатити ПриватБанку додатково 1 млн фунтів стерлінгів до 15 березня 2021 року.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top