Now Reading
Україна націоналізувала нафтопровід, що належав Медведчуку

Україна націоналізувала нафтопровід, що належав Медведчуку

Президент Володимир Зеленський, ввівши в дію рішення Ради Національної безпеки та оборони України від 19 лютого щодо санкцій, поклав початок поверненню нафтопроводу «ПрикарпатЗахідтранс» в державну власність.

Як передає «Укрінформ» з посиланням на урядові документи, в указі йдеться, що необхідно «визнати, що бездіяльність Кабінету Міністрів призвела до втрати державного контролю за цими об’єктами».

Контролювати та відповідати за повернення нафтопроводу державі будуть Уряд і Служба безпеки України. Офісу Генерального прокурора спільно з НАБУ рекомендовано забезпечити захист інтересів держави щодо прав власності на ці нафтопродуктопроводи. Активи будуть передані у тимчасове зберігання компанії «Укртранснафта».

Загальна протяжність нафтопроводу, який повертається у власність держави, становить 1433 км. До рішення про введення санкцій нафтопровід належав Віктору Медведчуку.

Нагадаємо, Україна запровадила санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко за фінансування тероризму. Санкції також торкнулися оточення Медведчука – 19 юридичних та 8 фізичних осіб, з них п’ятеро — громадяни Росії.

Окрім того, РНБО доручила повернути в державну власність частину дизельного нафтопроводу «Самара – Західний напрямок».

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top