Рада врегулювала дистанційну роботу.

blank

Парламент ухвалив у другому читанні законопроєкт №4051, який регулює положення про дистанційну роботу українців. «За» проголосували 322 депутати.

Документом розмежовуються поняття надомної роботи та дистанційної.

Дистанційну роботу співробітник виконує поза приміщеннями роботодавця в будь-якому місці за його вибором і з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Надомна ж робота виконується за місцем проживання співробітника або в інших заздалегідь обраних ним приміщеннях.

Закон надає роботодавцю право при укладенні трудового договору про дистанційну або надомну роботу отримувати відомості про місце проживання або іншому місці за його вибором, де буде виконуватися трудова функція (для належного оформлення працівника на дистанційну роботу).

Закон дозволив працівнику ознайомлення з правилами внутрішнього трудового розпорядку, колективним договором, локальними нормативними актами роботодавця, повідомленнями та іншими документами, з якими працівник має бути ознайомлений у письмовій формі, шляхом обміну електронними документами.

See Also
blank

Він також може дистанційно ознайомитися з вимогами щодо охорони праці за допомогою відеозв’язку.

Документ дозволяє працівникові поєднувати віддалену роботу з роботою у звичайному режимі на робочих місцях у приміщеннях або на території роботодавця.

Працівник, відповідно до закону, може вимагати від роботодавця тимчасовий (до двох місяців) перехід на дистанційну роботу в разі, якщо на робочому місці щодо нього вчинили дії, що містять ознаки дискримінації.

Прокоментуй!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll To Top